MASAŻ TYPU OFFICE

Masaż typu office został stworzony z myślą o ludziach, którzy pracują za biurkiem, z ograniczeniem ilości ruchu, przez co odczuwają negatywne skutki w samopoczuciu i napięciach mięśniowych.

Kochani, zadbajcie o siebie – o swoją duszę i ciało. Idealnym na to sposobem jest masaż, który Państwu oferuję. Moją misją jest zapewnienie Wam spokoju i relaksu, dlatego możecie mieć pewność, że już po pierwszym zabiegu poczujecie niewyobrażalną różnicę!

Jak przebiega masaż?

Specjalnie dla Was, moi drodzy klienci, przyjeżdżam do Was do biura wraz ze swoim sprzętem. Często spotykam się z tym, że dostaję osobne pomieszczenie, gdzie mogę rozstawić swoje specjalne krzesło do masażu. Masaż najczęściej trwa kilkanaście minut, lecz ten czas może się różnić w zależności od Państwa potrzeb. Dbam również o nastrój podczas masażu, dlatego puszczam relaksacyjną muzykę w tle i stosuję aromaterapię.

Kto pokrywa koszty takich przyjemności?

To może być dla Państwa ciekawe, ponieważ zwykle za tę przyjemność płaci pracodawca. Masaż office z pewnością podnosi morale i poziom samopoczucia w firmie, dlatego pracodawca mimo płacenia za usługę, również odczuwa korzyści w postaci lepiej i efektywniej wykonanej pracy.

Jaki jest cel?

Masaż office odpowiada za likwidacje napięć, przeciążeń mięśniowych spowodowanych codzienną pracą. Jeśli jest stosowany podczas przerwy w pracy, to pracownicy po takim masażu wracają wypoczęci, rześcy oraz naładowani energią do dalszej pracy.

Jakie są wskazania?

Do takiego masażu jest wiele wskazań. Zalecam go osobom, które pracują w pozycji siedzącej, odczuwają duży stres, są poddane presji i podczas pracy nadmiernie napinają mięśnie pleców, szyi, karku i barków.

Kiedy on się odbywa?

Tego typu zabieg nazywamy w kręgu masażystów relaksem w godzinach pracy. Masaż ten zdobywa coraz większą popularność w większych miastach. Z początku mało który szef się decydował na tego typu praktyki w swojej firmie, bo jak uważa większość, pracownik powinien pracować w pracy, a nie się relaksować. Obecnie jednak zyskuje on coraz większą popularność, a pracodawcy coraz częściej dostrzegają jego pozytywne efekty dla wydajności i rozwoju firmy. Mimo że masaż ten nie trwa długo, to znacznie podnosi efektywność pracownika na kilka następnych dni. W końcu nie od dziś wiadomo, że szczęśliwy pracownik, to dobry pracownik. Jestem ekspertką w swojej dziedzinie i potrafię podejść do każdego pracownika indywidualnie i pomóc w jego problemach. Często proszę o osobne pomieszczenie, żeby nie robić niepotrzebnego zamieszania i hałasu w firmie, jednak jeśli nie macie Państwo takich możliwości, również sobie poradzę. Nie wahajcie się już dłużej, skorzystajcie z mojej oferty, którą jest masaż office i podnieście efektywność swojej firmy!

Zapraszam do kontaktu!