Jo-Alpa

MASAŻ TYPU OFFICE

Masaż typu office kieruję do osób, które pracują za biurkiem i mają ograniczoną ilość ruchu w ciągu dnia. Taki tryb pracy i życia negatywnie wpływa na samopoczucie, powoduje napięcie mięśniowe i niestety, często kończy się bólem.

Idealnym sposobem, by temu zapobiec i zadbać o swoje ciało, a przy okazji duszę – jest masaż office. Moim zadaniem jest zapewnienie zbolałym mięśniom spokoju i relaksu.

 

Zapewniam, że już po pierwszym zabiegu poczujecie niewyobrażalną różnicę!

masaż z dojazdem do biura

Jak przebiega masaż?

Zabieg przebiega w Twoim biurze, często w osobnym i zamkniętym pomieszczeniu, tak by przynajmniej przez kilka minut Twoje zbolałe mięśnie mogły się rozluźnić i odprężyć. Nie musisz się o nic martwić, ani nigdzie dojeżdżać. To ja przyjeżdżam do biura ze swoim sprzętem.

W osobnym pomieszczeniu rozstawiam swoje specjalne krzesło do masażu. Zabieg z reguły trwa  kilkanaście minut, lecz ten czas może się różnić w zależności od indywidualnych potrzeb każdego pracownika.

Podczas masażu dbam również o odpowiedni nastrój – puszczam relaksacyjną muzykę w tle i stosuję aromaterapię.

Kto pokrywa koszty takich przyjemności?

Zwykle za tę usługę płaci pracodawca. Warte zaznaczenia jest to, że nie jest to „pusty” wydatek. Tego typu ukłon w stronę pracowników z pewnością podnosi ich morale i poziom samopoczucia. Dlatego pracodawca również odczuje korzyści, zadowolony i zrelaksowany pracownik efektywniej, wydajniej i z większym zaangażowaniem będzie wykonywał swoje obowiązki służbowe.

Jaki jest cel?

Podstawowym zadaniem masażu office jest likwidacja napięć i przeciążeń mięśniowych spowodowanych codzienną pracą. Jeśli jest stosowany podczas przerwy w pracy, to pracownicy po takim masażu wracają wypoczęci, rześcy oraz naładowani pozytywną energią, którą spożytkują na wykonywanie swoich czynności służbowych.

Jakie są wskazania?

Do takiego masażu jest wiele wskazań. Zalecam go osobom, które pracują w pozycji siedzącej, odczuwają duży stres, są poddane presji i podczas pracy nadmiernie napinają mięśnie pleców, szyi, karku i barków.

Kiedy on się odbywa?

W kręgu masażystów tego typu zabieg nazywamy „relaksem w godzinach pracy”. W ostatnim czasie zdobywa on coraz większą popularność, a pracodawcy coraz częściej dostrzegają jego pozytywne efekty dla wydajności i rozwoju firmy.

Mimo że zabieg ten nie trwa długo, to znacznie podnosi efektywność pracownika na kilka następnych dni. W końcu nie od dziś wiadomo, że szczęśliwy pracownik, to dobry pracownik.

Jestem ekspertką w swojej dziedzinie i potrafię podejść do każdego pracownika indywidualnie i pomóc w jego problemach. Nie wahaj się już dłużej, skorzystaj z mojej oferty i podnieś efektywność swoich pracowników! Oni na pewno to docenią.

Zapraszam do kontaktu!