Jo-Alpa

AUTORSKI MASAŻ INTUICYJNY

Masaż głęboko relaksujący, poprzedzony krótką medytacją wyciszającą umysł oraz „osadzającą” w ciele. Intencją masażu jest spotkanie z własnym sercem by wypełnić ciało miłością płynącą z niego. Połączenie czułego dotyku, przepełnionego miłością oraz świadomego oddechu, w połączeniu z aromaterapeutycznymi olejkami sprawia, że ciało wypełnia się błogością, przyjemnością i poczuciem spokoju.

Masaż relaksacyjny

Rytm

Rytm masażu odzwierciedla rytm natury, dzięki czemu doznania osoby masowanej można określić jako zupełne ukojenie zmysłów i powrót do „źródła”. Masaż ten pomaga uzyskać równowagę emocjonalną, rozluźnienie mięśni i uelastycznienie stawów, dzięki czemu uwalnia ciało i umysł od stresu oraz negatywnych przeżyć. Podczas masażu zostaje uwolniona energia emocjonalna , która była zablokowana objawiając się napięciem mięśniowym. Masaż nadaje tej energii nowe kierunki i zakorzenia w podświadomości nowe- pozytywne wzorce, dzięki czemu odzyskujemy jedność z naszą prawdziwą naturą. Nasze ciało i duch stają się na powrót jednością, wraca wewnętrzny spokój oraz chęć do życia i działania w radości istnienia. Problemy i sytuacje, które wcześniej jawiły się nam jako nie do pokonania, nagle znajdują proste rozwiązania lub przestają nas drażnić.

Na czym polega masaż?

Masaż ten jest połączeniem wielu form masażu manualnego oraz energetycznego z autorskimi technikami pomagającymi „wsłuchać się” i dostosować do potrzeb masowanej osoby, aby jak najlepiej zregenerować i ukoić ciało oraz „odprężyć” umysł. Jest znakomitą formą odprężenia ciała i duszy, usuwa zmęczenie i napięcie, daje wytchnienie i pozwala zapomnieć o trudach życia.