Jo-Alpa

Masaż anti-agin

Masaż anti-agin to nic innego, jak masaż twarzy, którego celem jest opóźnienie procesów starzenia się skóry twarzy, szyi i dekoltu. Jego zaletami są działania regenerujące i liftingujące. Co jest ważne, masaż anti-aging likwiduje działania stresu i niepokoju, dlatego właśnie moi pacjenci go uwielbiają.

masaż twarzy - anti-aging

Uprzedzam, że zabieg ten jest bardzo intensywny, ale przekłada się to na pobudzenie mięśni twarzy oraz limfy. Zwiększa się też dotlenienie komórek ciała dzięki pobudzeniu krążenia krwi. Przez wiele osób masaż anti-aging jest nazywany również masażem odmładzającym, ponieważ prowadzi do ujędrnienia, zwiększenia sprężystości i wygładzenia skóry. Istnieje kilka rodzajów i odmian masażu anti-aging, które chciałabym Państwu przedstawić.

Masaż liftingujący twarz

Masaż liftingujący twarz jest idealnym sposobem na fizjologiczne i naturalne poprawienie urody twarzy. Dzięki zastosowaniu moich zabiegów można się cieszyć zachowaniem młodego wyglądu twarzy przez wiele długich lat. Masaż wykonuję stanowczymi ruchami rąk, dzięki czemu będziecie mogli Państwo zauważyć jego efekty już po pierwszym zabiegu. Podczas trwania tego zabiegu obserwuję mimikę twarzy pacjenta, dzięki czemu nad każdą zmarszczką mogę pracować osobno.

Masaż higieniczno-kosmetyczny

Podczas tego zabiegu należy uwzględnić anatomię i fizjologię mięśni i właśnie dlatego, przed masażem skupiam się na przygotowaniu tylnej okolicy ramion i szyi. Dzięki temu wywołuję odprężenie i lepsze ukrwienie skóry twarzy mojego pacjenta. Siła wykonywania masażu jest specjalnie dobierana pod klienta. Jeśli skóra jest wiotka, to wykonywany jest delikatny zabieg, a im cera jest zdrowsza, tym zabieg jest intensywniejszy.

Japoński masaż twarzy

Podczas tego zabiegu łączę najnowocześniejsze osiągnięcia medycyny i kosmetyki Wschodu. Zabiegowi podlega nie tylko głowa, ale także szyja, dekolt, plecy i ramiona. Podczas masażu skupiam się na tym, aby moje dłonie pracowały w trzech wymiarach, dzięki czemu mogą Państwo osiągnąć trójwymiarowe rezultaty ujędrniające i liftingujące.

Jak wygląda japoński lifting twarzy?

Podczas trwania zabiegu wykorzystuję techniki shiatsu oraz wałeczki żadowe wykonane z jadeitu lub nefrytu, przede wszystkim ze względu na to, iż w krajach tzw. Orientu uważane są za kamienie młodości. Wykorzystuję je, ponieważ mają doskonały wpływ na redukcję worków pod oczami, poprawiają krążenie krwi, spłycają zmarszczki oraz bruzdy. Masaż dzielony jest na etapy: najpierw nawiązuję kontakt ze skórą pacjenta poprzez ruchy głaszczące, a następnie przechodzę do uciskania palcami. Dopiero na końcu wykorzystuję wałki żadowe

Jak Państwo widzicie, masaż anti-aging nie ma przede mną żadnych tajemnic, dlatego serdecznie zapraszam na moje klasyczne i autorskie zabiegi, gdzie wspólnie dobierzemy masaż do Państwa skóry.

masaż tajski - poznań